Skip to main content
HAKKIMIZDA

2010 yılında çalışmalarına başlanan Gizemli Vadi, alabalık üretim, kendin pişir kendin ye, restaurant, özel davetler, profesyonel müzik sahnesi, kır düğünü, baraj, motel gibi bir çok tesise sahip olup faaliyet alanlarını genişleterek büyümektedir.

İstanbul (Mahmutbey Gişelere) sadece 80 km mesafede bulunan "BURASI GERÇEK Mİ?" ya da "İstanbul’da olduğuma inanamıyorum!" diyeceğiniz CENNET gibi bir mekân.

Çatalca/Karamandere Köyünde yaklaşık 70 dönüm arazi içerisinde kendimize ait Baraj ve Alabalık Üretim Tesislerimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Lezzetli Alabalık Çeşitleri, Kuzu Çevirme, Tandır Kuzu, Nefis Izgaralar ve Doğal Yemeklerimiz ve Doğal Ürünlerimiz ile zengin bir menü sizleri bekliyor...

Kendi çiftliğimizde yetiştirdiğimiz tavuk, kaz, ördek, kuzu, dana, tamamen organik meyve ve sebzeler ile menümüz hazırlanır. Arzu edenlere organik tavuk, yumurta, ördek, kaz, hindi paket halinde çiğ veya pişmiş olarak hazırlanıp satışa sunulur.

Tesisimizin bahçesi profesyonel sahne platformu ve profesyonel cihazlarla donatılmış olup kır düğünü, nikah, kına, sünnet ve her çeşit eğlence etkinlikleri düzenlenmektedir.

12 ay hizmet veren motel ve restaurantımız zengin ve seçkin menüsü ile misafirlerimizin damak tadına uygun lezzetler sunmaktadır.

Kapalı ve açık alanlarımızda, misafirlemize doğa ile içiçe güzel bir yemek yemenin yanı sıra, meşhur Karamandere doğal kaynak suyu ile demlenen çay içim keyfi ve hoş vakitler geçirmenizi de sağlamaktayız. Ayrıca, eşsiz baraj manzaralı ormanın içinde kuş cıvıltılarıyla birlikte patika yollarında yürüyüş sağlamaktayız.

Çalışmalarında kaliteyi önceliği olarak gören Gizemli Vadi, yıllardır kurumsal yönetim ilkelerine uzun vadeli ve kalıcı başarının bir gereği olarak görmekte ve uygulamaktadır.

Etik değerlerimizden ve kalite standartlarından ödün vermeden toplum ve ülke için hizmet vermekteyiz.